اعمال محدودیتهای جدید کرونایی در استان/اهرم های نظارتی وقانونی برای برخوردبامتخلفان

یکشنبه 25 آبان 1399 - 2:29
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: محدودیت ساعتی و اهرم های نظارتی و قانونی تازه ای برای برخورد با متخلفان پیش بینی شده است.
اعمال محدودیتهای جدید کرونایی در استان/اهرم های نظارتی وقانونی برای برخوردبامتخلفان
پ
پ

به گزارش پیوارنیوز؛براتعلی صالحی گفت: در روزهای آتی هماهنگی هایی بین تعزیرات حکومتی، بازرسی صمت، بازرسی اصناف، نمایندگان بهداشت، و نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای اجرایی انجام می شود.
وی افزود:همه دستگاههای اجرایی و نظارتی مصمم به اجرای دقیق و بدون اغماض مقررات ابلاغی تازه در محدودیت کردن فعالیت واحدهای صنفی از امروز هستند
مدیرکل تعزیرات گفت: گرچه محدودیت کار اصناف موضوع تازه ای نیست و هفته ها و ماههای گذشته واحدهای صنفی در گروهای شغلی چندگانه با محدودیت هایی برای فعالیت روبرو بودند اما به نظر میرسد اعمال مقررات محدودیت ساعت کار برای برخی کسب و کارها و اصناف کار سختی است.
وی عنوان کرد: البته این ممنوعیتها مشمول صنوفی که مایحتاج ضروری و عمومی مردم همچون مواد غذایی، دارویی و بهداشتی را تامین میکنند نمی شود.
صالحی در ادامه اظهار داشت: بازرسین در قالب گشت های مشترک در بازار نظارت کافی دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف برخورد قانونی میشود.
وی گفت: پیشنهاد این طرح از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا است و از هفته گذشته و امروز با هماهنگی اتاق اصناف بر روی این طرح کار شده که فعالیت کسبه و بازار از روز گذشته از ساعت ۶ بعداظهر به بعد تعطیل است.
وی افزود: : با توجه به اینکه بیشترین ازدحام جمعیت در این ساعات وجود دارد طبق دستور ستاد کرونا این تصمیم گرفته واز امروز در مرکز استان اجرایی شده است ، البته برخی اصناف از محدودیت ساعت ۱۸ به بعد این شرایط ناراضی بودند که خریدار از این ساعت به بعد برای خرید میان توی شهر و ضررش برای ما مستاجران است.

انتهای پیام/

شناسه : 7700 ارسال توسط : منبع : پیوارنیوز

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.